P0805Y4760BNT
MFR.Part #
P0805Y4760BNT
JLCPCB Part #
C4275453
Description
-55℃~+155℃ 200mW 476Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS