P0805Y9532BNT
MFR.Part #
P0805Y9532BNT
JLCPCB Part #
C4286944
Description
-55℃~+155℃ 200mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS