ERC50106R00BEEB500
MFR.Part #
ERC50106R00BEEB500
JLCPCB Part #
C3427681
Description
-65℃~+175℃ 100mW 106Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS