P0805Y8252WBW
MFR.Part #
P0805Y8252WBW
JLCPCB Part #
C4340969
Description
-55℃~+155℃ 200mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount