P0805Y8251BNW
MFR.Part #
P0805Y8251BNW
JLCPCB Part #
C4107680
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS