P0805Y7981LNW
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Y7981LNW
JLCPCB Part #
C4327575
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.98kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS