RN73R2ATTD6201F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD6201F50
JLCPCB Part #
C4124236
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS