P0805Y75R0BNT
MFR.Part #
P0805Y75R0BNT
JLCPCB Part #
C4349532
Description
-55℃~+155℃ 200mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS