P0805Y6982BNT
MFR.Part #
P0805Y6982BNT
JLCPCB Part #
C4330807
Description
-55℃~+155℃ 200mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS