P0805Y6811LBW
MFR.Part #
P0805Y6811LBW
JLCPCB Part #
C3928785
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.81kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount