P0805Y1821LBW
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Y1821LBW
JLCPCB Part #
C4277691
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount