P0805Y5902LBT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Y5902LBT
JLCPCB Part #
C4074801
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount