P0805Y4002LBT
MFR.Part #
P0805Y4002LBT
JLCPCB Part #
C3975910
Description
-55℃~+155℃ 200mW 40kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount