P0805Y5621LBW
MFR.Part #
P0805Y5621LBW
JLCPCB Part #
C4318049
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount