P0805Y5112BNT
MFR.Part #
P0805Y5112BNT
JLCPCB Part #
C3951270
Description
-55℃~+155℃ 200mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS