P0805Y5112BBT
MFR.Part #
P0805Y5112BBT
JLCPCB Part #
C4300748
Description
-55℃~+155℃ 200mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount