P0805Y4682PBT
MFR.Part #
P0805Y4682PBT
JLCPCB Part #
C4144367
Description
-55℃~+155℃ 200mW 46.8kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount