P0805Y4641BBT
MFR.Part #
P0805Y4641BBT
JLCPCB Part #
C4225055
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount