CRCW080521R5FKEAHP
MFR.Part #
CRCW080521R5FKEAHP
JLCPCB Part #
C4103289
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS