RL20S111JB14
MFR.Part #
RL20S111JB14
JLCPCB Part #
C3410079
Description
-65℃~+175℃ 110Ω 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors