HEE221MBEEF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HEE221MBEEF0KR
JLCPCB Part #
C1642396
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
12.5mm 220pF 5kV 7mm ±20% 插件,P=12.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS