P0805Y3922BNTD
MFR.Part #
P0805Y3922BNTD
JLCPCB Part #
C4237869
Description
-55℃~+155℃ 200mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS