P0805Y3572LNT
MFR.Part #
P0805Y3572LNT
JLCPCB Part #
C3956825
Description
-55℃~+155℃ 200mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS