P0805Y2941BNT
MFR.Part #
P0805Y2941BNT
JLCPCB Part #
C4190965
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS