P0805Y282R84LNT
MFR.Part #
P0805Y282R84LNT
JLCPCB Part #
C4260992
Description
-55℃~+155℃ 200mW 282.84Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS