P0805Y2682PNT
MFR.Part #
P0805Y2682PNT
JLCPCB Part #
C4024485
Description
-55℃~+155℃ 200mW 26.8kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS