P0805Y2151PBT
MFR.Part #
P0805Y2151PBT
JLCPCB Part #
C4062247
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount