P0805Y1962LBT
MFR.Part #
P0805Y1962LBT
JLCPCB Part #
C4233598
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount