P0805Y1963LBT
MFR.Part #
P0805Y1963LBT
JLCPCB Part #
C4284288
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount