P0805Y2872PBW
MFR.Part #
P0805Y2872PBW
JLCPCB Part #
C4015681
Description
-55℃~+155℃ 200mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount