P0805Y1471BNT
MFR.Part #
P0805Y1471BNT
JLCPCB Part #
C4017703
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS