Y1745612R000Q3L
MFR.Part #
Y1745612R000Q3L
JLCPCB Part #
C4312837
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 612Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS