ERC55374R00FHEA600
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC55374R00FHEA600
JLCPCB Part #
C3423168
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 374Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS