P0805Y1402BBT
MFR.Part #
P0805Y1402BBT
JLCPCB Part #
C3971757
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount