P0805Y1213BBT
MFR.Part #
P0805Y1213BBT
JLCPCB Part #
C4222959
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount