P0805Y1213BNT
MFR.Part #
P0805Y1213BNT
JLCPCB Part #
C4317484
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS