Y14558K98000B0W
MFR.Part #
Y14558K98000B0W
JLCPCB Part #
C4099971
Description
-55℃~+150℃ 200mW 8.98kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount