P0805Y1151PBW
MFR.Part #
P0805Y1151PBW
JLCPCB Part #
C4004162
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount