P0805Y1000PBT
MFR.Part #
P0805Y1000PBT
JLCPCB Part #
C3952960
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount