P0805K7500FNT
MFR.Part #
P0805K7500FNT
JLCPCB Part #
C4347899
Description
-55℃~+155℃ 200mW 750Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS