P0805K50R0FNT
MFR.Part #
P0805K50R0FNT
JLCPCB Part #
C4098956
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS