P0805K10R0FNT
MFR.Part #
P0805K10R0FNT
JLCPCB Part #
C4050166
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS