Y117220R0000C9R
MFR.Part #
Y117220R0000C9R
JLCPCB Part #
C4276199
Description
-55℃~+150℃ 100mW 20Ω Metal Foil Resistor ±0.25% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS