P0805K3014BBT
MFR.Part #
P0805K3014BBT
JLCPCB Part #
C4240564
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.01MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount