P0805K3011BBT
MFR.Part #
P0805K3011BBT
JLCPCB Part #
C3954569
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount