P0805K2943FBT
MFR.Part #
P0805K2943FBT
JLCPCB Part #
C3920750
Description
-55℃~+155℃ 200mW 294kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount