P0805K2400FNT
MFR.Part #
P0805K2400FNT
JLCPCB Part #
C3912876
Description
-55℃~+155℃ 200mW 240Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS