P0805K1602BNT
MFR.Part #
P0805K1602BNT
JLCPCB Part #
C4111990
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS