P0805K1212FNT
MFR.Part #
P0805K1212FNT
JLCPCB Part #
C3961764
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS