P0805K1112FNT
MFR.Part #
P0805K1112FNT
JLCPCB Part #
C4288823
Description
-55℃~+155℃ 11.1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS